×

  Dezinficējošs aromatizēts tīrīšanas līdzeklis "Jedor 3D NDB Fraise" (Hydrachim)

  04110060
  €0.25
  Tax included 21%
  Volume

  Dezinficējošs tīrīšanas līdzeklis ar zemeņu aromātu.

  Tīrīšanas līdzeklis ar baktericīdu un fungicīdu iedarbību. Paredzēts dažādu virsmu tīrīšanai, t. sk., grīdu, sienu, flīžu un termoplastikāta virsmu, vannas istabas mēbeļu, automašīnas salona u.c. 

  Novērš nepatīkamas smakas, atstājot citrusu aromātu. Mēreni putojošs. Rekomendējams izmantošanai iestādēs, kur ir nepieciešama regulāra virsmu dezinfekcija, piemēram, aprūpes iestādēs, ēdināšanas vietās, sporta un izglītības iestādēs utt. Piemērots manuālai un mehāniskai uzkopšanai. Nav nepieciešams skalot no virsmas, kas nesaskaras ar pārtiku.

   

  LIETOŠANA. Virsmu tīrīšana, baktericīda/fungicīda iedarbībaatšķaidīt 40 ml (2 paciņas) līdzekļa ar 8 litriem silta ūdens. Apstrādāt virsmas. Ļaut iedarboties. Pēc lietošanas virsmas nav nepieciešams noskalot (neattiecas uz virsmām, kas nonāk saskarē ar pārtiku). 

   

  Baktericīda iedarbība: Enterococcus hirae Staphylococcus aureus, E. coli, Pseudomonas aeruginosa, Listeria monocytogenes, Salmonella enterica. 

  Fungicīda iedarbība: Candida albicans, Aspergillus niger.

   

  Biocīda inventarizācijas numurs: LV12022018/1293

  “Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu”. Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) Nr. 528/2012 par biocīdu piedāvāšanu tirgū un lietošanu 72. pants.

   

  Bīstami

  H315 - Kairina ādu

  H318 - Izraisa nopietnus acu bojājumus

  H410 - Ļoti toksisks ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām

   

  Tilpums: 20 ml

   

  Ražotājs: Hydrachim (Francija)

  04110060
  >10 Items

  Tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi

  Specific References: 5662

  New Account Register

  Already have an account?
  Log in instead Or Reset password