×

  Hlora tabletes "Orlav-079", 300 gab. (Hydrachim)

  04110111
  €12.90
  Tax included 21%

  Universāls dezinfekcijas līdzeklis. Putojošas, ūdenī šķīstošas, hloru saturošas tabletes. 

  Dzīvojamo, sabiedrisko un privāto ēku un teritoriju dezinfekcijas līdzeklis. Pārtikas produktu un dzīvnieku barības ražošanā un apritē lietojams biocīds.

   

  Viegli lietojams, ātri šķīst ūdenī; iespējams precīzi dozēt, ievērojot nepieciešamo brīvā hlora līmeni; ūdens šķīdumi caurspīdīgi, tiem ir viegla hlora smarža; salīdzinot ar parastajiem balinātājiem (Na hipohlorīts), "Pastilles" līdzekļa šķīdumi mazāk izraisa koroziju, noturīgāki pret organisko vielu klātbūtni.

   

  Iedarbojas ātri un efektīvi iznīcina: gram “+ “ un gram “ - “ baktērijas (iesk. TBC), vīrusus (iesk. HBV, HIV), sēnītes, aļģes, baktēriju sporas, pelējumu.

  Baktericīds pēc EN 1276 un fungicīds pēc EN 1650. Aktīva viela: dihlorizociānurskābes nātrija sāļi. Biocīdu Id.Nr.05012004/9.

   

  Piemērots lietošanai:

  - Pārtikas pārstrādes un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos. 

  - Līdzekļa šķīdumus lieto virsmu, iekārtu, inventāra (arī ja saskare ar pārtiku), ēdiena trauku, laboratorijas trauku, slimnieku apkopšanas priekšmetu, bioloģisko materiālu (asinis, serums, atvemtās masas, fēces u.c.), veļas u.c. 

   

  - Dezinfekcijai; dažādu objektu dezinfekcijai infekcijas slimību gadījumos: veselības aprūpes iestādēs, laboratorijās, aptiekās, bērnudārzos un skolās; pansionātos, sabiedriskās iestādēs (pirtīs, dušās, peldbaseinos, tualetēs, veļas mazgātavās, frizētavās), kosmētiskajos kabinetos; 

  - Pārtikas ražošanas (īpaši piena pārstrādes) un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos (virtuvēs, ēdnīcās, kafejnīcās), pārtikas veikalos; 

  - Lauksaimniecībā - dzīvnieku novietnēs, lopkautuvēs, fermās - piena trauku, slaukšanas iekārtu u.c. dezinfekcijai.

   

  Iepakojumā: 300 gab.

   

  Biocīda inventarizācijas numurs: 05012004/9

  “Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu”. Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) Nr. 528/2012 par biocīdu piedāvāšanu tirgū un lietošanu 72. pants.

   

  Bīstami

  H302 - Kaitīgs norijot

  H319 - Izraisa nopietnu acu kairinājumu

  H335 - Var izraisīt elpceļu kairinājumu

  H410 - Ļoti toksisks ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām

   

  Ražotājs: Hydrachim (Francija)

  04110111
  >10 Items

  Tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi

  Specific Reference:

  New Account Register

  Already have an account?
  Log in instead Or Reset password