Valūta:

Kontaktinformācija

Ādas svārki - spilgta tendence sezona

 

 

Jums nevajadzētu uzskatīt, ka šī lieta ir pārāk drosmīga vai mest. Dizaineru piedāvātie modeļi var valkāt gan jaunās jaunās dāmas, gan diezgan nobriedušas sievietes.

Biroja ādas svārki

Ar jebkuru apģērba kodu jūs varat atrast vietu ādas svārkiem. Ja tas ir sašūts no mīksta, perfekti izolēta ādas (piemēram, huskies) no gaiši krāsas krāsas - jūs varat droši valkāt to darbam. Ja jums ir nepieciešams visvairāk oficiālais attēls, izvēlieties bēšus un pelēkos modeļus, ja ir atļauti mazi "palaidi" - dod priekšroku zilām, dziļām zaļām un ķieģeļu krāsām. Un izvairīties no melniem modeļiem - sakarā ar asociācijām ar whissts un apkakles.

CurrA Office svārki ādas, kā likums, klasika: četru chill, taisnu svārki ar jostu vai uz gurniem, trapecei. Visi stili, kuros audums jāsteidzas, nav ļoti labi apskatīt ādas svārki: līniju asums un lielas materiāla krokas padara attēlu raupja.

Firta mērījumā izskatīsies biroja ādas svārki ar smaržu. Šādos modeļos priekšējā plānā var būt perforācija - tas pievienos mērķtiecīgu mērķi. Taisna ādas svārki ir zemāka nekā ceļa garuma perforācijas var dekorēt ar apvalku visā platumā.

Ādas svārki īpašiem gadījumiem

Lielisks skatījums uz tievām meitenēm pleased svārki plānā ādas grīdā. Viņi uzsver siluetu un izskatās diezgan augsti pat teātra pirmizrādei. Vienīgais mīnuss ir tāds, ka pamanāmas krokas paliek uz ādas pēc zeķēm, tāpēc jums ir nepieciešams iegādāties īpašas kopšanas līdzekļus līdzīgiem produktiem.

Tekstāvu svārki izgatavoti no saspringta un pat raupja āda izskatās provokatīvi, tāpēc tas ir nepieciešams, lai papildinātu viņus mazināt sievišķīgās lietas: blūzes, Guipure krekli, mīkstu trikotāža Jampers.

Ja ir dekoratīvi celulozi, ķēdes vai skalošana uz šādu svārku, tad absolūti visas lietas, kas piesaistītas tai jābūt klasēm. Un ļaujiet nepieciešamo atbalstu "biker" svārku veidošanai ar agresīviem rotājumiem vai neparastu frizūru.

Velevety velūrnieka tekstūra, nubuck un zamšādas, jo tas nav iespējams, lai atbilstu svārkiem, kuru galamērķis ir silts. Šādus modeļus var dekorēt ar kažokādu velmēšanas vai kabatām ar vārstiem, labākā krāsa tiem ir gaiši bēša.

Pusēm izvēlēties dažādu krāsu ādas modeļus, vienkāršāko un tajā pašā laikā sākotnējā kombinācija ir balts priekšējais plāns un melns atpakaļ. Nepamanīts nepaliks!

Kombinācijas no daudzkrāsainiem rombūtiem, trijstūriem un sloksnēm arī izskatās iespaidīgi, galvenais ir izvēlēties neitrāla krāsas augšdaļu, bet neparastu griezumu. Tad ansamblis būs pamanāms jebkurā pūlī. Ukraine developers at Echo.

 

 5e14389059a0716f22dd845cdb29a766