Latvian  Russian  English 
Mans grozs
Aktuāli
Valūta:

Kontaktinformācija

Versija drukai Versija drukai

Dabīgs atkaļķošanas līdzeklis Ruby, 500ml (Sutter)

RUBY aromatizēts dabīgs atkaļķošanas līdzeklis


Atkaļķojošs mazgāšanas līdzeklis, kas veidots no dabiskas izcelsmes organiskās skābes (citronskābe). Ideāli piemērots vannas istabām un sanitārām telpām. Tiek rekomendēts krānu, vannu, dušas kabīņu, flīžu u.tml. ikdienas uzkopšanai. Lietojot Ruby katru dienu, tā sastāvā esošās pretsalipes vielas palīdzēs novērst turpmāku virsmas apkaļķošanos. 

 

Tas sastāv no augu izcelsmes izejvielām (piemēram, virsmaktīvās vielas un šķīdinātāji), kas iegūtas no cukurbiešu pārstrādes un kokosriekstu eļļas. Līdzeklim ir ābolu etiķa aromāts, kas nesatur alergēnus. Nesatur fosfātus un niķeli. Produkts dermatoloģiski testēts (cilvēka ādas tests – nav testēts uz dzīvniekiem). Nesatur CLP bīstamības simbolus, kas padara produktu drošu lietotājam un apkārtējai videi, ja to lieto saskaņā ar norādījumiem un pārējo uz etiķetes norādīto informāciju. Satur augu izcelsmes izejvielas, kas pilnībā bioloģiski noārdās. Produktos esošās virsmaktīvās vielas ir viegli, ātri un pilnībā bioloģiski noārdāmas saskaņā ar ES regulu nr.648/2004/EK.

 

 

Šī produkta efektivitāte pārbaudīta pret tirgus līderi ISO 17025 sertificētā laboratorijā.


Lietošana: gatavs lietošanai, nav jāšķīdina Izsmidzināt uz virsmas, ļaut iedarboties dažas minūtes, notīrīt ar birsti un noskalot ar tīru ūdeni. 

 

Tilpums: 500 ml

Ražotājs: Sutter (Itālija)


Cena ar PVN 3.30 EUR
Preces kods:  0415033
Noliktavā: Jā
Daudzums:  
Salidzini.lv logotips
Visi Internetveikali un cenas
Akcija līdz

Autorizācija