Latvian  Russian  English 
Mans grozs
Aktuāli
Valūta:

Kontaktinformācija

Versija drukai Versija drukai

Descaler Plus koncentrēts dabīgs atkaļķošanas līdzeklis, 1l (Sutter)

Descaler Plus koncentrēts dabīgs atkaļķošanas līdzeklis

Uz augu bāzes veidots atkaļķojošs mazgāšanas līdzeklis, ieteicams, kaļķakmens atlikumu noņemšanai no pulētām virsmām, krāniem, flīzēm, keramikas izstrādājumiem, kā arī kaļķakmens šķīdināšanai veļas un trauku mazgājamās mašīnās.

Produktos esošās virsmaktīvās vielas ir viegli, ātri un pilnībā bioloģiski noārdāmas saskaņā ar ES regulu nr.648/2004/EK).

Atkaļķojošs mazgāšanas līdzeklis, kas satur dabīgas izcelsmes organiskās skābes (citronskābe un pienskābe). 

Tas sastāv no dabīgiem izejmateriāliem (piemēram, virsmaktīvās vielas un skābes), kas rodas, apstrādājot glikozi, kukurūzu un kartupeļus. Nesatur fosfātus un niķeli. Līdzeklis ir bez krāsas un bez smaržas.Šī produkta efektivitāte pārbaudīta pret tirgus līdzeri ISO 17025 sertificētā laboratorijā.


Lietošana:
Ikdienas uzturēšanai ar manuālu uzkopšanu vai ar diskmašīnu atšķaidīt 3% ūdenī (300 ml uz 10l ūdens). Noturīgu netīrumu gadījumā sagatavot koncentrētāku darba šķīdumu. Izmantojiet Descaler Plus neatšķaidītu, lai tīrītu īpaši spēcīgus netīrumus vai atkaļķotu veļas un trauku mazgājamās mašīnas. Uzklāt atšķaidītu vai neatšķaidītu līdzekli uz virsmas, ļaut iedarboties, berzt ar mitru drānu vai sūkli, tad noskalot un nosusināt virsmu sausu.

Neizmantot uz akmens virsmām, marmora u.c.


Tilpums: 1 litrs

Ražotājs: Sutter (Itālija)

Cena ar PVN 3.90 EUR
Preces kods:  0415034
Noliktavā: Jā
Daudzums:  
Parakstīties uz jaunumiem
Salidzini.lv logotips
Visi Internetveikali un cenas
Akcija līdz

Autorizācija