Latvian  Russian  English 
Mans grozs
Aktuāli
Valūta:

Kontaktinformācija

Versija drukai Versija drukai

Tīrīšanas, dezinfekcijas un balināšanas līdzeklis "Gel Forte Super", 1 l (Kamal)

Tīrīšanas, dezinfekcijas un balināšanas līdzeklis "Gel Forte Super" lietojams arī grīdu un flīžu mazgāšanai.

Lietošana: tualetes podiem, vannām un izlietnēm - vienmērīgi noklāt tīrāmās virsmas ar neatšķaidītu līdzekli. Nomazgāt ar birsti, sūkli vai drānu un noskalot ar ūdeni. Izšķīdināt ūdenī proporcijās: 20 daļas "Forte Super" uz 80 daļām ūdens un nomazgāt virsmas ar mopu (vīkšķi). Audumu balināšanai (TIKAI baltā krāsā) 100 ml "Forte Super" izšķīdināt 10 l ūdens. Iemērkt uz 15-30 minūtēm, laiku pa laikam pamaisot. Kārtīgi izskalot ar ūdeni.

Iedarbības raksturojums un drošības prasību apzīmējums: KARINOŠS. Saskaroties ar skābēm, izdala toksiskas gāzes. Kairina acis un ādu. Turēt noslēgtu un sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu uz ādas un acīs. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisko palīdzību. Ja nokļūst uz ādas, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens un mazgāt ar ziepēm un ūdeni. Izmantot piemērotu aizsargapģērbu, aizsargcimdus un acu vai sejas aizsargu. Ja noticis nelaimes gadījums vai jūtami veselības traucējumi, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību, ja iespējams, uzrādīt marķējumu.

Sastāvā: nātrija hipohlorīts, ūdeņraža peroksīda šķīdums, ūdens. Aktīva hlora saturs: <70 g/dm3. Noārdās apkārtējā vidē atbilstoši EK direktīvai 648/2004.

Iepakojums: kaste - 12 pudeļu x 1 l.
Mazākā pasūtāmā vienība: 1 pudele.

 

Biocīda inventarizācijas numurs: LV23042014/2956

 

“Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu”. Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) Nr. 528/2012 par biocīdu piedāvāšanu tirgū un lietošanu 72. pants.


Ražotājs: Kamal PW (Polija)

Cena ar PVN 0.98 EUR 0.69 EUR
Jūs ietaupāt: 0.29 EUR (30%)
Preces kods:  04140760
Noliktavā: Jā
Daudzums:  
Parakstīties uz jaunumiem
Salidzini.lv logotips
Visi Internetveikali un cenas
Akcija līdz

Autorizācija