Latvian  Russian  English 
Mans grozs
Aktuāli
Valūta:

Kontaktinformācija

Versija drukai Versija drukai

Dezinficējošs tīrīšanas līdzeklis "Jedor 3D NDB Pamplemousse", 5 l, art. 5304 (Hydrachim)

Dezinficējošs tīrīšanas līdzeklis ar greipfrūta aromātu.

Tīrīšanas līdzeklis ar baktericīdu un fungicīdu iedarbību. Paredzēts dažādu virsmu tīrīšanai, t. sk. grīdu, sienu, flīžu un termoplastikāta virsmu, vannas istabas mēbeļu, automašīnas salona u.c. 

Novērš nepatīkamas smakas, nodrošinot greipfrūta aromātu. Mēreni putojošs. Rekomendējams izmantošanai iestādēs, kur ir nepieciešama regulāra virsmu dezinfekcija, piemēram, aprūpes iestādēs, ēdināšanas vietās, sporta un izglītības iestādēs utt. Piemērots manuālai un mehāniskai uzkopšanai. Nav nepieciešams skalot no virsmas, kas nesaskaras ar pārtiku.

 

Lietošana. Virsmu tīrīšana, baktericīda/fungicīda iedarbībaatšķaidīt 40 ml līdzekļa ar 8 l silta ūdens. Apstrādāt virsmas. Ļaut iedarboties. Pēc lietošanas virsmas nav nepieciešams noskalot (neattiecas uz virsmām, kas nonāk saskarē ar pārtiku). 

Baktericīda iedarbība: Enterococcus hirae Staphylococcus aureus, E. coli, Pseudomonas aeruginosa, Listeria monocytogenes, Salmonella enterica. 

Fungicīda iedarbība: Candida albicans, Aspergillus niger.

 

Biocīda inventarizācijas numurs: LV12022018/1293

 

“Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu”. Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) Nr. 528/2012 par biocīdu piedāvāšanu tirgū un lietošanu 72. pants.

 

Tilpums: 5 l.

Ražotājs: Hydrachim  (Francija)

Cena ar PVN 19.90 EUR 15.90 EUR
Jūs ietaupāt: 4.00 EUR (21%)
Preces kods:  04110080
Noliktavā: Jā
Daudzums:  
Parakstīties uz jaunumiem
Salidzini.lv logotips
Visi Internetveikali un cenas
Akcija līdz

Autorizācija