Latvian  Russian  English 
Mans grozs
Aktuāli
Valūta:

Kontaktinformācija

Versija drukai Versija drukai

Mazgāšanas un dezinfekcijas līdzeklis "Puris-0720 Plage Detergent", 5 l (Hydrachim)

Spēcīgs dezinfekcijas līdzeklis, sārmains ūdens šķīdums, koncentrāts.


Produkts ir attaukojošs un noņem taukvielas, netīrumus un traipus.


Paredzēts peldbaseinu, saunu, tvaika pirtu, dušu telpu, solāriju un ģērbtuvju virsmu vispārējai dezinfekcijai, kā arī peldbaseinu ūdens dezinfekcijai. 

 

Slapinošo īpašību dēļ līdzeklis ātri iespiežas grūti sasniedzamās piesārņotās virsmās. Ļoti iedarbīgs cietā ūdenī. Piemērots visu tipu virsmām. Baktericīds 0,5% šķīdumā (5 minūtēs, 20°C) saskaņā ar standartu EN 1276 un fungicīds 3% šķīdumā (15 minūtēs, 20°C) saskaņā ar standartu EN 13697, apstākļos ar netīrumiem (3 g/l liellopu albumīns).

Paredzēts profesionālai un neprofesionālai lietošanai.


 

Lietošana: Baktericīdai iedarbībai izmantot produkta 0,5 % līdz 1 % ūdens šķīdumu, ļaut iedarboties 5 līdz 15 minūtes un pēc tam noskalot ar lielu daudzumu tīra ūdens. Baktericīdai un fungicīdai iedarbībai izmantot produkta 3 % ūdens šķīdumu, ļaut iedarboties 15 minūtes un pēc tam noskalot ar lielu daudzumu tīra ūdens. Virsmas ar darba šķīdumu apstrādāt, izmantojot smidzinātāju, mazgāšanas iekārtu vai augstspiediena mazgāšanas ierīci. Ūdens pastāvīga dezinfekcija peldbaseinā: Noregulēt ūdens pH 7,0 - 7,4. Iestatīt dozējošā sūkņa padevi 0,15 L produkta uz 10 m3 ūdens dienā, kas nodrošina brīvā hlora saturu ūdenī ne lielāku par 1,0 mg/L. 


Tilpums: 5 litri.

 

Biocīda inventarizācijas numurs: LV26052016/4379

“Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu”. Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) Nr. 528/2012 par biocīdu piedāvāšanu tirgū un lietošanu 72. pants.


Ražotājs: Hydrachim (Francija)

 

Cena ar PVN 12.41 EUR
Preces kods:  0411078
Noliktavā: Jā
Daudzums:  
Parakstīties uz jaunumiem
Salidzini.lv logotips
Visi Internetveikali un cenas
Akcija līdz

Autorizācija