Latvian  Russian  English 
Mans grozs
Aktuāli
Valūta:

Kontaktinformācija

Versija drukai Versija drukai

Grīdas vasks "Longlife Complete", 5 l (Werner & Mertz)

"Longlife Complete" nodrošina nepārspējamu izturību pat pret spirtu, kā arī ilgstošu patīkamu izskatu un spīdumu, vienlaikus uzlabojot darba drošību. "Longlife Complete" ir pilnīgi drošs lietošanā, jo tas ātri iedarbojas pat uz mitrām linoleja grīdām, samazina paslīdēšanas risku ciklēšanas laikā un to ir viegli lietot. Sertifikācija atbilstoši DIN 18032-2 standartam apstiprina tā nepārspējamo slīdes pretestību.

"Longlife Complete" ir pielāgojams lietošanas veidam un vienlīdz elastīgs, ārkārtīgi lipīgs un viskozs, tādēļ ir piemērots elastomēra (gumijas) grīdām un zonām ar augstu koncentrētu slodzi.

"Longlife Complete" ir piemērots universālai lietošanai visām virsmām, kurām var veidot pārklājumu, jo īpaši elastīgām grīdas virsmām no PVH, linoleja, dabīgas gumijas un citiem sintētiskiem materiāliem. Īpaši ieteicams bieži apmeklētām un noslogotām zonām, piemēram, slimnīcām, skolām, tirgiem, lidostām, ieejas zonām u.c., kurās ir nepieciešama liela pārklājuma izturība un ilgs kalpošanas mūžs.

Neizmantojiet pulētām akmens grīdām, akmens flīzēm, kā arī uz neapstrādātas koksnes.

Produkts satur: <5% anjonu virsmaktīvās vielas (dioktilsulfosukcināts), nejonu virsmaktīvās vielas (taukspirta EO piedeva), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone. Īpašas sastāvdaļas: ūdens, akrila-stirola kopolimērs, polietilēna vasks, polipropilēna vasks, glikolēteris, mīkstinošs līdzeklis (TBEF nesaturošs), izlīdzināšanas līdzekļi (bez fluora).

Ziemeļvalstu sertifikāts "Nordic Ecolabel" (SWAN Reģ. Nr. 551-038).

Tilpums: 5 l.

 

Ražotājs: Werner & Mertz Professional (Vācija)

 

 

 

 

Cena ar PVN 50.74 EUR
Preces kods:  0404003
Noliktavā: Jā
Daudzums:  
Salidzini.lv logotips
Visi Internetveikali un cenas
Akcija līdz

Autorizācija