×
Dezinficējošs tīrīšanas līdzeklis "Jedor 3D NDB Pin eucalyptus", 5 l, art. 5342 (Hydrachim)

Dezinficējošs tīrīšanas līdzeklis "Jedor 3D NDB Pin eucalyptus", 5 l, art. 5342 (Hydrachim)

04110085
19,90 €
AR PVN
Daudzums

Dezinficējošs tīrīšanas līdzeklis ar eikalipta aromātu.

Tīrīšanas līdzeklis ar baktericīdu un fungicīdu iedarbību. Paredzēts dažādu virsmu tīrīšanai, t. sk., grīdu, sienu, flīžu un termoplastikāta virsmu, vannas istabas mēbeļu, automašīnas salona u.c. 

Novērš nepatīkamas smakas, atstājot svaigu meža aromātu. Mēreni putojošs. Rekomendējams izmantošanai iestādēs, kur ir nepieciešama regulāra virsmu dezinfekcija, piemēram, aprūpes iestādēs, ēdināšanas vietās, sporta un izglītības iestādēs utt. Piemērots manuālai un mehāniskai uzkopšanai. Nav nepieciešams skalot no virsmas, kas nesaskaras ar pārtiku.


LIETOŠANA. Virsmu tīrīšana, baktericīda/fungicīda iedarbībaatšķaidīt 40 ml līdzekļa ar 8 litriem silta ūdens. Apstrādāt virsmas. Ļaut iedarboties. Pēc lietošanas virsmas nav nepieciešams noskalot (neattiecas uz virsmām, kas nonāk saskarē ar pārtiku). 


Baktericīda iedarbība: Enterococcus hirae Staphylococcus aureus, E. coli, Pseudomonas aeruginosa, Listeria monocytogenes, Salmonella enterica. 

Fungicīda iedarbība: Candida albicans, Aspergillus niger.

 

Biocīda inventarizācijas numurs: LV12022018/1293

“Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu”. Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) Nr. 528/2012 par biocīdu piedāvāšanu tirgū un lietošanu 72. pants.

 

Bīstami

H315 - Kairina ādu

H318 - Izraisa nopietnus acu bojājumus

H412 - Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām


Tilpums: 5 litri

 

Ražotājs: Hydrachim (Francija)

04110085
>5 vienības:

Preces artikuls:

  • Reģistrācija

Jauna konta reģistrācija

Jau ir konts?
Autorizēties Vai Atjaunot paroli