×

  Vanish Oxi Action White līdzeklis traipu noņemšanai, 470g

  02090039
  11,50 €
  AR PVN 21%

  Vanish Oxi Action Crystal White Powder noņem traipus un padara baltus audumus pēc iespējas baltākus. Īpašā formula Oxi Powerlift iekļūst traipā un noņem to, bet balinošās sastāvdaļas palīdz saglabāt veļu žilbinoši baltu. Pieber pa kausiņam ik mazgāšanas reizē.

  Lietošana:
  Mazgāšana veļasmašīnā:
  iekaltušu traipu noņemšanai pievienojiet 1 kausiņu mazgāšanas līdzeklim veļas mazgājamās mašīnas atvilktnē. Parastu traipu noņemšanai pievienojiet 1/2 kausiņa. Mazgāt kā parasti. Jūs varat iegūt lieliskus rezultātus pat 30 grādu temperatūrā.
  Mērcēšana: pilnībā izšķīdiniet 1 kausiņu 4 litros silta ūdens (maks. 40 °C). Viegliem traipiem izmantojiet 1/2 kausiņa. Lai iegūtu labākos rezultātus, krāsainu veļu mērcē 1 stundu, balto veļu - līdz 6 stundām. Pēc mērcēšanas nomazgājiet kā parasti vai rūpīgi izskalojiet.
  Iepriekšēja apstrāde: samaisiet 1/4 mērkarotes pulvera ar 3/4 kausiņiem ūdens (maks. 40°C) pastā. Uzmanīgi paberziet traipu, izmantojot kausiņa pamatni. Atstājiet pastu uz traipa 10 minūtes (maks.). Mazgājiet kā parasti ar mazgāšanas līdzekli un pievienojiet vēl vienu Vanish kausiņu.

  Svarīgi: vienmēr ievērojiet lietošanas instrukcijas uz Vanish iepakojuma. Nelietot vilnas, zīda vai ādas mazgāšanai. Nelietot uz pārklātām virsmām - piemēram, koka, metāla utt.

  02090039
  <10 vienības:

  Tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi

  Preces artikuls:

  Saistītās preces

  New Account Register