×
  • -2,00 €

Ekoloģiskas gela kapsulas veļas mazgāšanai 2 in 1, 32 gab. (Ludwik)

0418035
9,90 €
7,90 € Ietaupi 2,00 €
AR PVN 21%

Ekoloģiskas-bioloģiskas gela kapsulas veļas mazgāšanai 2 in 1

Koncentrēts baltās un krāsainās veļas mazgāšanas līdzeklis ar dabīgu lavandas ekstraktu. Pateicoties kapsulu inovatīvajai formulai, tās droši cīnās ar traipiem un piešķir veļai patīkamu, svaigu lavandas aromātu.

Aktīvas augu izcelsmes sastāvdaļas kombinācijā ar dabīgo bioaktīvo faktoru, kas satur īpaši atlasītus probiotiskos celmus, dabiski uztur veļas mazgājamo mašīnu tīru un higiēnisku, kā arī novērš nepatīkamas smakas. Nesatur kaitīgas vielas, piemēram, formaldehīdu, reaktīvos hlora savienojumus, EDTA, nanosudrabu, mikroplastmasu.

Lietošana: Nepieskarieties kapsulai ar mitrām rokām. Uz 4.5 kg sausas veļas ievietojiet 1 kapsulu veļasmašīnas cilindrā kopā ar veļu. Ļoti netīras veļas un cieta ūdens gadījumā izmantojiet 2 kapsulas. Izvēlieties piemērotu mazgāšanas programmu. Neizmantojiet vilnas un zīda apģērbu mazgāšanai. Līdzeklis nav paredzēts priekšmazgāšanai vai mazgāšanai ar rokām.

Sastāvs: 15-30% nejonu virsmaktīvās vielas, 15-30% anjonu virsmaktīvās vielas, <5% fosfonāti, fermenti, dabīgais lavandas ekstrakts, smaržvielas. 

Uzmanību
H319 - Izraisa nopietnu acu kairinājumu

Ražots Polijā

0418035
>10 vienības

Datu lapa Tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi

Preces artikuls:

Saistītās preces

New Account Register