×Mūsu stāsts aizsākās 1995. gadā ar skaidru nolūku – piedāvāt uzņēmumiem jaunus, kvalitatīvus higiēnas līdzekļus un modernu uzkopšanas inventāru no Eiropas. Mēs vēlējamies palīdzēt uzņēmumiem atrast visu nepieciešamo tīrībai vienuviet, lai ieekonomētu laiku un vairāk uzmanības veltītu savam biznesam.

Gadiem ejot, mēs vēlējamies, lai ne tikai jomas profesionāļi tiktu nodrošināti ar visu nepieciešamo, bet lai arī jebkuram cilvēkam būtu pieejami profesionāli rīki priekš tīras un sakoptas vides.
Tāpēc bijām lēmuši atvērt mazumtirdzniecības veikalus ‘’Viss ideālai tīrībai’’ un ‘’Darba apģērbi un apavi’’, lai plašajā piedāvājumā ikkatrs varētu atrast sev tīkamo.

Šobrīd Prāna Ko jau 27 gadus veiksmīgi darbojas saimniecības un higiēnas preču, profesionālo uzkopšanas līdzekļu un inventāra, darba apģērbu un apavu tirdzniecībā Latvijā. Ģimenes uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu. Mums ir 1610 kvadrātmetru lielā noliktava, loģistikas parks un šūšanas ražošana.Esam attīstījuši profesionālu darba apģērbu un apavu virzienu, lai jomas profesionāļi varētu izvelēties, augstas kvalitātes profesionālus darba apģērbus, apavus un aizsardzības līdzekļus no pasaules vadošajiem ražotajiem, kas nozīmē kvalitātes un drošības garantijas.

Ar gadiem uzkrātās zināšanas sniedz mums iespēju piedāvāt darba apģērbus un apavus atbilstoši dažādu nozaru īpašām prasībām, vajadzībām un pielietojumam. Mēs strādājam ar tādām nozarēm kā:

  • Medicīna un skaistumkopšana
  • Celtniecība
  • Loģistika
  • HoReCa

Mēs sistemātiski apmeklējam starptautiskās izstādes, lai papildinātu sortimentu ar jauniem produktiem atbilstoši tirgus tendencēm un klientu vajadzībām.


Misija. Atvieglot klientu ikdienas dzīvi, piedāvājot dažādu nozaru speciālistiem profesionālus un mūsdienīgus uzkopšanas risinājumus, specializētus apģērbus un apavus, higiēnas un medicīnas produktus.

Vīzija. Kļūt par uzticīgāko partneri mūsu klientiem. Strādāt ar saviem klientiem roku rokā, izprotot ikvienu viņu vajadzību.

Vērtības. Mēs ticam, ka atbildīga un godīga attieksme pret klientiem ir panākumu atslēga. Mēs mērķtiecīgi tiecāmies pēc augstākas preču kvalitātes un konkurētspējīgām cenām – lai mūsu klienti būtu apmierināti.

Uzņēmuma "Prāna Ko" attīstība:

New Account Register