×
Mēs vienmēr pārliecināmies par mūsu preču kvalitāti pirms nosūtīšanas!

Atteikuma tiesības var izmantot tikai Pircējs, kurš atbilstoši normatīviem aktiem atzīstams par patērētāju, tas ir fiziska persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties vai ir iegādājusies preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tā saimniecisko vai profesionālo darbību.

14 kalendāro dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas Pircējs var atteikties no Prāna Ko interneta veikalā nopirktās preces, ja tā netika lietota, sabojāta, vai tās izskats nav mainījies (preces vai tās iepakojuma izskatam tika veiktas nepieciešamas minimālas izmaiņas, lai apskatītu saņemto preci).Tāpat nepiemērota prece var tikt apmainīta pret jebkuru citu preci, kas tiek piedāvāta pārdošanai interneta veikalā prana-ko.lv.


Preču atgriešanas vai apmaiņas nosacījumi un kārtība

Prece jāatgriež tās oriģinālā kārtīgā iepakojumā pilnā komplektācijā (kaste, etiķetes, lietošanas instrukcija utt.).
Precēm nedrīkst būt jebkādas ekspluatācijas pēdas, tās nedrīkst būt bojātas, to vērtība nedrīkst zust. 
Atgriežot preci, Pircējam jāiesniedz maksājuma dokumentu, kas apstiprina pirkumu interneta veikalā prana-ko.lv.
Interneta veikalam prana-ko.lv ir tiesības atteikt atgrieztās preces pieņemšanā, ja nav izpildīti preču atgriešanas nosacījumi.
Būsim pateicīgi, ja informēsiet mūs par atgriežamo preču nosūtīšanu, rakstot uz prana@prana-ko.lv, un pievienosiet iesniegumu ar preču atgriešanas iemeslu, lai uzlabotu mūsu interneta veikala pakalpojumu kvalitāti. 

Preces atgriešanas izdevumi ir jāsedz Pircējam. 


Preču apmaksas atgriešanas kārtība

7 darba dienu laikā no maināmās vai atgriežamās preces saņemšanas dienas uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta ziņa par preces atbilstību maiņas/atgriešanas kritērijiem, kā arī tiks atgriezta preces vērtība vai tiks veikta maiņa.
Preču maiņas gadījumā apmaiņa tiek veikta pret jebkuru citu(-ām) preci(-ēm), kuras(-u) vērtība nepārsniedz atgriežamās preces vērtību. Ja maiņas laikā rodas vērtības starpība, Pircēja pienākums ir samaksāt vērtības starpību ar maksājuma uzdevumu uz norādīto bankas kontu.

Lūgums ņemt vērā, ka piegādes maksa netiks atmaksāta.

Preces garantijas termiņš ir spēkā, lietojot preci atbilstoši lietošanas noteikumiem, ievērojot atbilstošu piesardzību un izmantojot preci atbilstoši paredzētajiem mērķiem. Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu vai izejmateriālu kvalitātes dēļ.
Pircējs atteikuma tiesības nevar izmantot, ja iegādātas medicīnas, higiēnas un vienreizlietojamas preces.

New Account Register