×

  Dezinficējošs aromatizēts tīrīšanas līdzeklis JEDOR 3D NDB Pin eucalyptus (Hydrachim)

  04110070
  0,25 €
  AR PVN 21%
  Tilpums

  Dezinficējošs tīrīšanas līdzeklis ar eikalipta aromātu JEDOR 3D NDB
  Tīrīšanas līdzeklis ar baktericīdu un fungicīdu iedarbību. Paredzēts dažādu virsmu tīrīšanai, t. sk., grīdu, sienu, flīžu un termoplastikāta virsmu, vannas istabas mēbeļu, automašīnas salona u.c. 
  Novērš nepatīkamas smakas, atstājot patīkamu aromātu. Mēreni putojošs. Rekomendējams izmantošanai iestādēs, kur ir nepieciešama regulāra virsmu dezinfekcija, piemēram, aprūpes iestādēs, ēdināšanas vietās, sporta un izglītības iestādēs utt. Piemērots manuālai un mehāniskai uzkopšanai. Nav nepieciešams skalot no virsmas, kas nesaskaras ar pārtiku.

  pH 6.5

  Lietošana:
  Virsmu tīrīšana, baktericīda/fungicīda iedarbība: 
  atšķaidīt 40 ml līdzekļa ar 8 litriem silta ūdens. Apstrādāt virsmas. Ļaut iedarboties. Pēc lietošanas virsmas nav nepieciešams noskalot (neattiecas uz virsmām, kas nonāk saskarē ar pārtiku).
  Baktericīda iedarbība: Enterococcus hirae Staphylococcus aureus, E. coli, Pseudomonas aeruginosa, Listeria monocytogenes, Salmonella enterica. 
  Fungicīda iedarbība: Candida albicans, Aspergillus niger.

  Biocīda inventarizācijas numurs: LV15052023/4311
  “Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu”. Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) Nr. 528/2012 par biocīdu piedāvāšanu tirgū un lietošanu 72. pants.

  Bīstami
  H315 - Kairina ādu
  H318 - Izraisa nopietnus acu bojājumus
  H412 - Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām

  Ražotājs: Hydrachim (Francija)

  04110070
  >10 vienības:

  Tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi

  Preces artikuls : 5642

  Saistītās preces

  New Account Register