×

Ekoloģisks gels tualetēm un citām sanitārajām virsmām, 750 ml

0418028
2,40 €
AR PVN
bīstami 2.jpg

Ekoloģisks gels tualetēm un citām sanitārajām virsmām

Tīrīšanas želeja ar dabīgo lavandas ekstraktu tualetes un citu sanitāro virsmu tīrīšanai. Efektīvi attīra un noņem nosēdumus un kaļķakmeni no tualetes podiem, keramikas un metāla izlietnēm, vannām, dušas paliktņiem, glazētām flīzēm, terakotas un metāla virsmām.

Padara virsmas tīras un spīdīgas, atstāj patīkamu, dabisku lavandas aromātu. Gēla formulas pamatā ir augu izcelsmes izejvielas. Tīrīšanas efektivitāti apstiprina neatkarīga sertificēta pētniecības laboratorija.

Tīrīšanas gels nesatur tādas kaitīgas vielas kā: formaldehīds, reaktīvie hlora savienojumi, borāni, EDTA, sudraba nanodaļiņas vai mikroplastmasa. Tīrīšanas gels ir bioloģiski noārdāms. Iepakojums ir 100% pārstrādājams.

Lietošana: Uzklājiet želeju tieši uz netīrās virsmas. Atstājiet to uz 10 minūtēm un pēc tam notīriet ar birstīti. Pēc mazgāšanas virsmu rūpīgi noskalojiet ar aukstu ūdeni. Stipru netīrumu gadījumā atkārtojiet darbību.
! Nelietojiet uz alumīnija un marmora.

Sastāvs: 5-15% anjonu virsmaktīvās vielas, <5% nejonu virsmaktīvās vielas, <5% amfotērās virsmaktīvās vielas, citronskābe, pienskābe, dabīgās smaržvielas, lavandas ekstrakts. Satur arī: kaprilkaprilglikozīdu.

Bīstami
H318 - Izraisa nopietnus acu bojājumus

Ražots Polijā

Citi
0418028
>10 vienības

Preces artikuls:

Saistītās preces

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password