×
 • Kas jāņem vērā, izvēloties cimdus?
  Kas jāņem vērā, izvēloties cimdus?

  Cimdi ir medicīnas darbinieku un skaistumkopšanas speciālistu pirmā “aizsardzības līnija” pret inficēšanos ar dažādām slimībām, kā arī to pārnēsāšanu tālāk. Savukārt tādās profesijās kā uzkopšanas un tīrīšanas darbu veicējiem vienreizlietojamie cimdi ir kā aizsargbarjera, kas pasargā ādu no tiešas saskares ar dažādu veidu ķīmiskām vielām. Vienreizlietojamie cimdi nav paredzēti atkārtotai lietošanai, un pēc izmantošanas tie ir jāizmet.

  Lasīt vairāk
 • Ziemassvētku gadatirgus BalticEXPO 15. - 17. decembrī 2023
  Ziemassvētku gadatirgus BalticEXPO 15. - 17. decembrī 2023

  Tieši nedēļu pirms Ziemassvētkiem Rīgā norisināsies Baltijā lielākais 3 dienu gadatirgus Baltic EXPO, kas Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā pulcēs vairāk nekā 500 tirgotāju, amatnieku, mājražotāju un uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. ❤⛄

  Lasīt vairāk
 • Produkti un risinājumi delikātai problēmai: Urīna nesaturēšanas un uroloģiskie ieliktnīši
  Produkti un risinājumi delikātai problēmai: Urīna nesaturēšanas un uroloģiskie ieliktnīši

  Urīna nesaturēšana ir izplatīta slimība, kas skar miljoniem cilvēku visā pasaulē, radot atstumtību, nespēju pilnvērtīgi piedalīties sociālās norisēs un kultūras pasākumos, diskomfortu un dzīves kvalitātes pasliktināšanos. Tā ir tik intīma lieta, ka par to nerunā vai arī apspriež ar sāpēm un kaunu. Medicīniskā terminā to sauc par inkontinenci.

  Lasīt vairāk
 • Vienreizlietojamie cimdi
  Vienreizlietojamie cimdi

  Cimdi ir medicīnas darbinieku un skaistumkopšanas speciālistu pirmā “aizsardzības līnija” pret inficēšanos ar dažādām slimībām, kā arī to pārnēsāšanu tālāk. Lai izvēlētos piemērotākos vienreizlietojamos cimdus tieši jūsu profesijai, ir jāņem vērā vairāki faktori.

  Lasīt vairāk
 • Baltic Beauty 2023
  Baltic Beauty 2023

  No 3. līdz 5. novembrim Ķīpsalā notiks Baltijā krāšņākā skaistumkopšanas izstāde “Baltic Beauty 2023”.

  Lasīt vairāk
 • Medbaltica 2023
  Medbaltica 2023

  Starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2023”, 21.- 22. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

  Lasīt vairāk
 • Riga Food 2023
  Riga Food 2023

  Pārtikas izstāde ''Riga Food 2023'' 7.-9. septembrī Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsala BT1

  Lasīt vairāk
 • Kā pareizi izvēlēties gultas veļu?
  Kā pareizi izvēlēties gultas veļu?

  Gultas veļa tieši pieskaras mūsu ādai gulēšanas laikā, tātad prasības pret to ir augstākas. Tāpēc kvalitatīvas gultas veļas iegāde ir īpaši svarīgs uzdevums, jo tieši tā pirmām kārtām ietekmē miega kvalitāti.

  Lasīt vairāk
 • Kā izvēlēties dvieli?
  Kā izvēlēties dvieli?

  Dvielis ir neaizstājams personīgās higiēnas atribūts un būtisks aksesuārs jebkurā vannasistabā vai dušas telpā. Šāda veida tekstilizstrādājumu izvēle ir ļoti individuāla un varētu teikt – intīma. Jo katram taču ir savas personīgās izvēles kritēriji, pēc kurām mēs vadāmies, izvēloties šādus higiēnas priekšmetus.

  Lasīt vairāk
 • Intelligent Beauty Congress of Aesthetic Medicine 2023
  Intelligent Beauty Congress of Aesthetic Medicine 2023

  Lielākā skaistumkopšanas nozares profesionāļu konferenču un izglītojošu pasākumu kolekcija Baltijā.19.–20. jūnijā ATTA CENTRS

  Lasīt vairāk
 • Dezinfekcijas līdzekļi un dezinfekcijas iespējas dažādu nozaru uzņēmumiem
  Dezinfekcijas līdzekļi un dezinfekcijas iespējas dažādu nozaru uzņēmumiem

  Daudziem uzņēmumiem, kas apkalpo cilvēkus, tīrība un higiēna ir viens no darbības priekšnosacījumiem. Tas attiecas kā uz medicīnas un skaistumkopšanas uzņēmumiem, tā arī uz sabiedriskās ēdināšanas iestādēm, viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām, kā arī pārtikas rūpniecības uzņēmumiem un daudzu citu nozaru uzņēmumiem un sabiedriskajām iestādēm.

  Lasīt vairāk
 • Profesionālo apavu nozīme ikdienas darbā
  Profesionālo apavu nozīme ikdienas darbā

  Profesionālie un  ērti apavi ir veselu kāju garantija, kas ietekmē vispārējo fizisko stāvokli un samazina saistīto slimību attīstības risku. Rūpes par kājām sākas tieši ar apavu izvēli. Taču ne visi tam pievērš uzmanību, kamēr kājās neparādās sāpes un pietūkums.

  Lasīt vairāk
12>|
Showing 1 to 12 of 17 (2 Pages)

New Account Register