×

  Dezinfekcijas līdzeklis medicīnas instrumentiem STERISEPT INSTRU, 1L

  0401039
  24,50 €
  AR PVN 21%
  EN 13624
  EN 13697
  EN 13727
  EN 14348
  EN 14476
  EN 14561
  EN 14563

  Aldehīdus nesaturošs augsta līmeņa dezinfekcijas un tīrīšanas līdzeklis medicīnas instrumentiem STERISEPT INSTRU
  Koncentrēts, aktīvi tīrošs, hloru, fenolu, aldehīdu un fosfātu nesaturošs augsta līmeņa līdzeklis instrumentu mazgāšanai un dezinfekcijai. Preparātam piemīt plaša baktericīda, virucīda fungicīda un sporicīda iedarbība, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas, vīrusus un sēnītes, tsk. MRSA, VRE, Mycobacterium avium, Mycobacterium terrae, HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Rota, Cl.difficile sporas u.c. Pateicoties augstās koncentrācijas vielu saturam preparātā, tam piemīt lieliskas mazgāšanas spējas. Sagatavotu darba šķīdumu var uzglabāt 14 diennaktis.

  Paredzēts termolabilu un termostabilu instrumentu dezinfekcijai, tsk. endoskopiem, optiskiem instrumentiem un to palīgierīcēm, bronhoskopiem, knaiblēm, laringoskopiem, intubācijas caurulītēm, aspirācijas trubām, laboratorijas traukiem, zobārstniecības instrumentiem (t.sk. rotējošiem) u.c. Notīra no instrumentiem asinis, sekrētus un taukus. Var tikt izmantots arī visu veidu ultraskaņas vannās.

  Tiek izmantots visu veidu kosmetoloģisko instrumentu un inventāra dezinfekcijai, kā arī nepieciešamības gadījumā var tikt lietots virsmu dezinfekcijai. Līdzeklis var tik izmantots visu inficēšanās risku pakāpju kosmētiskajam inventāram. Virsmu un inventāra dezinfekcijai lieto darba šķīdumu, ar kuru apstrādā telpas un inventāru (grīdas, sienas, dažādu inventāru, tualetes telpas, WC podus, šīberus u.c.). Iedarbības laiks - atkarībā no koncentrācijas, skatīt tabulā. Virsmas nav nepieciešams noskalot, ja tās nesaskaras ar pārtikas produktiem. Lietošanā esošais darba šķīdums saglabā stabilitāti 1 diennakti.

  Lietošana:
  Produkta darba šķīdumu sagatavo, atšķaidot koncentrātu ar ūdeni manuāli vai lietojot automatizētās darba šķīduma pagatavošanas iekārtas. Nelietot kopā ar aldehīdus saturošiem līdzekļiem. Darba šķīduma koncentrāciju un iedarbības laiku izvēlās atkarībā no nepieciešamās efektivitātes (skatīt tabulu).
  - Instrumentu manuālā dezinfekcija:
  Uzreiz pēc lietošanas instrumentus pēc nepieciešamības izjaukt pa daļām un ievietot STERISEPT INSTRU pagatavotajā šķīdumā, sekojot līdzi tam, lai instrumenti būtu pilnībā pārklāti ar šķīdumu. Sekojiet attiecīgajam iedarbības laikam. Pēc iedarbības laika beigām instrumentus noskalot. Lietošanā esošais darba šķīdums saglabā stabilitāti 1 diennakti.
  - Augsta līmeņa dezinfekciju (termolabiliem instrumentiem):
  Veikt instrumentu vai ierīču manuālo (pirmssterilizācijas) mazgāšanu-dezinfekciju, tad tīrus instrumentus ievietot STERISEPT INSTRU attiecīgajā šķīdumā, sekojot līdzi tam, lai instrumenti būtu pilnībā pārklāti ar šķīdumu. Sekojiet attiecīgajam iedarbības laikam. Pēc iedarbības laika beigām, instrumentus skalot ar sterilu ūdeni. Lietošanā esošais darba šķīdums saglabā stabilitāti 1 diennakti.

  Aktīvās vielas:
  100g līdzekļa satur: Didecildimetilamonija hlorīds 15,0g, N-(3-aminopropil)-N-dodecilpropān-1,3-diamīns (diamīns) 15,0g.

  Biocīda inventarizācijas numurs: LV18102019/7234
  “Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu”. Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) Nr. 528/2012 par biocīdu piedāvāšanu tirgū un lietošanu 72. pants.

  Ražotājs: A/S CHEMI-PHARM (Igaunija)

  0401039
  >10 vienības:

  Tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi

  Preces artikuls:

  Saistītās preces

  New Account Register